TEAM
BUILDING

Spotkania integracyjne to jedna z naszych specjalności!

TEAM BUILDING

TEAM BUILDING  to procesy wyłaniania i kreowania liderów, a także elementy komunikacji wzajemnej w grupie, asertywność i przełamywanie barier, stanowczość w prezentowaniu swojego zdania, budowanie własnej pozycji, przy okazji efekt nawiązywania więzi interpersonalnych podczas rozwiązywania zadań. 

Gry i aktywności team buildingowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc grupie w efektywnym rozwoju zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Aktywności team buildingowe pomagają członkom grupy podwyższać efektywność ich pracy zespołowej. Ideą team buildingu jest również zbadanie, w jaki sposób ludzie myślą i pracują.

Niektóre zadania team buildingowe mogą przypominać gry i zabawy dla dzieci, inne są bardziej złożonymi zadaniami, często posiadającymi fabułę opracowaną pod specjalne potrzeby grupy.

Nie jest ważny rezultat aktywności, ale sam jej proces.

Zobacz nasze Zawody Konkurencji Integracyjnych...


WARSZTATY KREATYWNE

Szczególnie polecamy Warsztaty Kreatywne jako zajęcia z zakresu Team Building

Warsztaty kreatywne oparte na pracy zespołowej połączone są  z praktyczną działalnością twórcza i artystyczną oraz z elementami budowania zespołu. Kreatywni uczestnicy mogą generować innowacyjne pomysły, jednak ich talenty marnują się, jeśli w zespole brakuje silnego lidera.


Dodatkowym aspektem uatrakcyjniającym szkolenie jest działalność artystycznaNic tak nie cieszy, jak własna twórczość, realizowana w sposób nowatorski, do tego pod kierunkiem doświadczonych artystów i animatorów z danych dziedzin sztuki.

Szczególnym rodzajem team buildingowych warsztatów kreatywnych są zajęcia Live Cooking - wspólne gotowanie i konsumpcja.

Zobacz nasze Warsztaty Kreatywne...


GRY MIEJSKIE

Gry Miejskie to szczególny rodzaj zajęć Team Building. Wymagają bowiem współpracy i zaangażowania w rozwiązywanie nietypowych problemów oraz umiejętności orientacji w nieznanym najczęściej terenie, zwykle pośród znających się pobieżnie osób.

Dodatkową atrakcją gier miejskich  (city games) jest możliwość zwiedzenia przez ich uczestników nieodwiedzanych na co dzień zabytkowych obiektów w specjalnie przygotowanej zabawnej lub historycznej fabule.

Nasze gry miejskie odbywają się najczęściej w Krakowie, ponieważ doskonale znamy jego tajemnice, ale gry miejskie typu Urban Games realizujemy je także w innych miastach i miejscowościach.

Organizujemy także gry terenowe, wymagające orientacji i realizacji specjalnych zadań poza terenami miejskimi.

Zobacz nasze Gry Miejskie...

REALIZACJE:

Zawody Konkurencji Integracyjnych

Warsztaty Kreatywne

Gry Miejskie - City Games - Urban Game

  1. PLANUJESZ SPOTKANIE FIRMOWE? - Zajmiemy się jego kompleksową organizacją - znajdziemy odpowiedni hotel i zaplecze, zapewnimy atrakcyjny program integracyjny. Na tym się znamy. Robimy to już od kilkunastu lat dla wielu klientów. 
  2. ATRAKCYJNE PROGRAMY -  integracyjna impreza firmowa pozostanie uczestnikom na długo w pamięci, gdy jej uczestnicy będą mogli aktywnie brać udział w przygotowanych niecodziennych atrakcjach.
  3. NOWE KREATYWNE PROJEKTY - pracujemy z wieloma klientami przez dłuższy czas. Aby ich zadowolić, kreujemy nowe programy. Poszukujemy i wdrażamy nowe rozwiązania oraz nowe fabuły. Wszystko już było? Na pewno nie! Jesteśmy kreatywni!
Adres

ACTIGRA Event
ul. Królewska 1/9
30-045 Kraków

Dane kontaktowe

e-mail: biuro@actigra.pl
tel.: +48 509 027 300
facebook:

Nasze serwisy

www.city-games.pl
www.slotcarsevent.pl
www.actigra.pl