IMPREZY  
TEMATYCZNE

Imprezy i Wieczory Tematyczne to forma integracji.

IMPREZY TEMATYCZNE

Imprezy Tematyczne to coś więcej, niż tylko typowa impreza integracyjna - to impreza z realistycznym motywem przewodnim - często z elementami edukacyjnymi i z niecodzienną dawką pozytywnej i bezpiecznej adrenaliny.  

To spotkania integracyjne wokół określonej tematycznie fabuły, także z wykorzystaniem sprzętu i osób z konkretnych dziedzin życia.

Impreza tematyczna może być zrealizowana jakoprogram integracyjny z elementami team buildingu,jako strefa relaksu w czasie przerwy konferencyjnej i szkoleniowej czy jako rodzaj wieczornej integracji.  

Atrakcyjny program imprezy pozostaje gościom na długo w pamięci, zwłaszcza gdy jej uczestnicy mogą aktywnie brać udział w przygotowanych atrakcjach.  Dużą atrakcyjność w trakcie organizowanych imprez integracyjnych zapewniają dyscypliny ekstremalne.  Imprezy tego typu organizujemy od kilkunastu lat. Sami jesteśmy ich pasjonatami, uzależnieni od wyzwalanej w ich trakcie pozytywnej dawki adrenaliny.

Zobacz nasze Imprezy Tematyczne...

 • Imprezy Motoryzacyjne: Zawody Slot Cars - Symulatory - Szkoła Bezpiecznej Jazdy.
 • Imprezy Lotnicze - loty samolotami i innymi statkami powietrznymi.
 • Skydiving - skoki spadochronowe w tandemach - instruktor - pasażer.
 • Na Fali - spotkania integracyjne na wodzie.
 • Jak To Na Wojence Ładnie... - imprezy militarne i rekonstrukcyjne .
 • Olimpiady Sportów Nietypowych.
 • Na Planie Filmowym

WIECZORY TEMATYCZNE

Wieczór Fabularny to propozycja organizacji wieczornej imprezy w niebanalnym klimacie.  Zamiast kolejnego spotkania firmowego w restauracji lub wieczoru dyskotekowego w trakcie wyjazdu firmowego proponujemy Państwu i Państwa gościom klimatyczny wieczór fabularny. 

Dostosowując program do uzgodnionej fabuły „przeniesiemy" gości w czasie i przestrzeni, realizując wieczorne wydarzenia w klimacie związanym  z wydarzeniami historycznymi lub regionami świata.

Wieczór tematyczny uświetni występ artystów związanych z wybranym tematem, zastosowanie odpowiedniej oprawy multimedialnej, scenografii, gadżetów dla gości wprowadzających w klimat.  Wieczory w klimacie latino, kubańskie, hawajskie, orientalne, japońskie, szkockie, włoskie, hiszpańskie, francuskie, pozwolą, choć na chwilę, przenieść się - dzięki odpowiedniemu menu, degustacji ekskluzywnych alkoholi i cygar, muzyce, programowi artystycznemu - jak swoisty wehikuł czasu. 

Organizujemy wieczory fabularne także w klimacie nielegalnego kasyna gier z czasów amerykańskiej prohibicji, w klimacie „komuny" i PRL-u, oraz biesiady szlacheckie i rycerskie lub inne, których tematyka odpowiada zleceniodawcy. 

Zobacz nasze Wieczory Fabularne...

 • Wieczory kubańskie, hawajskie, orientalne,
 • Wieczory japońskie, szkockie, włoskie, hiszpańskie, francuskie
 • Wieczory Casino - Prohibicja
 • Wieczory PRL
 • Biesiady Szlacheckie i Rycerskie
 • Kicz Party

Imprezy Tematyczne

Wieczory Tematyczne

 1. PLANUJESZ SPOTKANIE FIRMOWE? - Zajmiemy się jego kompleksową organizacją - znajdziemy odpowiedni hotel i zaplecze, zapewnimy atrakcyjny program integracyjny. Na tym się znamy. Robimy to już od kilkunastu lat dla wielu klientów. 
 2. ATRAKCYJNE PROGRAMY -  integracyjna impreza firmowa pozostanie uczestnikom na długo w pamięci, gdy jej uczestnicy będą mogli aktywnie brać udział w przygotowanych niecodziennych atrakcjach.
 3. NOWE KREATYWNE PROJEKTY - pracujemy z wieloma klientami przez dłuższy czas. Aby ich zadowolić, kreujemy nowe programy. Poszukujemy i wdrażamy nowe rozwiązania oraz nowe fabuły. Wszystko już było? Na pewno nie! Jesteśmy kreatywni!
Adres

ACTIGRA Event
ul. Królewska 1/9
30-045 Kraków

Dane kontaktowe

e-mail: biuro@actigra.pl
tel.: +48 509 027 300
facebook:

Nasze serwisy

www.city-games.pl
www.slotcarsevent.pl
www.actigra.pl