Wieczory fabularne

Drukuj

Wieczór fabularny to propozycja organizacji firmowej imprezy w niebanalnym klimacie.

Zamiast kolejnego, dorocznego lub okresowego spotkania firmowego w restauracji lub wieczoru dyskotekowego w trakcie wyjazdu firmowego proponujemy Państwu i Państwa gościom klimatyczny wieczór fabularny.

Dostosowując program spotkania do uzgodnionej z Klientem fabuły „przeniesiemy" gości w czasie i przestrzeni, realizując wieczory związane z wydarzeniami historycznymi, politycznymi czy regionami świata.

0889

Wieczór tematyczny uświetni występ artystów związanych z wybranym klimatem, zastosowanie odpowiedniej oprawy multimedialnej, scenografii, gadżetów dla gości wprowadzających w klimat.

Wieczory w klimacie latino, kubańskie, hawajskie, orientalne, japońskie, szkockie, włoskie, hiszpańskie, francuskie pozwolą choć na chwilę przenieść się w klimat - odpowiednie menu cateringowe, muzyka, program artystyczny to swoisty wehikuł czasu.

Organizujemy wieczory historyczno-rozrywkowe w klimacie nielegalnego kasyna z czasów amerykańskiej prohibicji, w minionym już na szczęście klimacie „komuny" i PRL-u, biesiady szlacheckie i rycerskie.

Wieczór uświetniony wspólnym gotowaniem ze znanym mistrzem kuchni czy oprawiony wspólnym realizowaniem działań plastyczno-artystycznych ze znanym artystą plastykiem podkreśla wyjątkowy charakter spotkania.

Degustacja dań, szlachetnych trunków i cygar z różnych regionów świata nada imprezie oryginalny styl.

Konkursy i konkurencje związane tematycznie z wybraną fabułą to kolejny z elementów udanego wieczoru fabularnego.

Dyskretne światło, świece, scenografia z elementami roślin i owoców zepnie wszystko miłą dla oka klamrą.

Wieczory fabularne organizowaliśmy dla kilkudziesięciu i kilkuset osobowych grup klientów, partnerów i pracowników naszych Klientów - firm polskich i międzynarodowych korporacji.

0176 0423 AAA_8270 AAA_9739