Konferansjerzy

Drukuj

Jako grupa ACTIGRA zajmując się od kilkunastu lat organizacją i oprawą imprez i wydarzeń firmowych wiemy jak istotne jest dotarcie z przesłaniem programu do wszystkich gości i uczestników spotkania.

Aby zapewnić pełny przekaz informacji stosujemy wszyscy typowe dla naszej branży metody - najczęściej wizualne - graficzne, multimedialne, reklamowe ale także akustyczne - muzyczne i dźwiękowe.

AAA_9591

Nie mniej istotny jest głos - przekaz werbalny, docierający do uszu naszych Gości i Klientów delikatnym i chrapliwym tembrem głosu mężczyzny, głosem płynącym z czarujących ust pięknej kobiety - głosem Konferansjera.

W trakcie zebranych przez lata doświadczeń, korzystając z rozbudowanej bazy kontaktów zapewnimy Państwu optymalny dobór Konferansjera.

Nasza baza kontaktów aktorskich - gwiazd scen polskich, ale i aktorów mniej znanych, a przez to wcale nie mniej sprawnych w roli konferansjerów i wodzirejów - pozwoli optymalnie dopasować do fabuły, przesłania czy także do budżetu i skutecznie zharmonizować ten niemniej ważny element udanego eventu.

Konferansjer to nie tylko ktoś, komu pozornie niestraszna jest trema i ma miły głos. Dobry konferansjer to osoba z wyczuciem - wyczuciem klimatu, gości, ich reakcji, nastroju. To ktoś, kto wspiera i nadaje właściwy charakter i oprawę imprezy.

Nie oczekujcie Państwo od nas łatwych podpowiedzi czy też rankingu lub prześcigania się nazwiskami znanych i bardziej znanych konferansjerów w treści naszego serwisu. My po prostu wiemy jak!

Dla Państwa zapewnimy w roli Konferansjera wydarzenia odpowiedniego profesjonalistę.

AAA_9805 AAA_3098 AAA_3584 DSC_0848 _AAA5269