Koncerty

Drukuj

Jako ACTIGRA Event zajmujemy się także profesjonalną organizacją i kompleksową obsługą estradową koncertów, recitali, widowisk i spektakli - zarówno jako indywidualne elementy artystyczne lub jako element organizacji wydarzeń z branży Event Marketingu.

Zajmujemy się oprawą koncertową ceremonii, gal, jubileuszy, konferencji, szkoleń i innych okolicznościowych eventów, a także pikników i bali, z udziałem renomowanych artystów, zespołów muzycznych, kabaretów, aktorów, konferansjerów itp.

AAA_8275

Realizujemy koncerty plenerowe i kameralne, w ramach spotkań zamkniętych i imprez masowych.

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi gwiazdami muzycznymi i estradowymi oraz z szeregiem niszowych artystów i wykonawców, których artystyczny i unikalny charakter twórczości pozwala realizować imprezy (eventy) o bezprecedensowym programie.

Aby zapewnić Państwu klimatyczny charakter imprezy zapewnimy udział artystów z różnych gatunków muzycznych.

Współpracujemy także z zespołami profesjonalnych muzyków o wykształceniu akademickim, mających w swoim repertuarze największe przeboje muzyki rozrywkowej (covery), które także uatrakcyjnią każde firmowe wydarzenie.

W swojej ofercie posiadamy technikę sceniczną w podstawowym zakresie - spełnienie najbardziej wymagających riderów artystów zapewnia stała współpraca z naszymi partnerami, realizującymi technikę estradową, akustyczną i oświetleniową w trakcie największych imprez muzycznych i występów gwiazd.

AAA_2239 AAA_9633 AAA_8504 AAA_9542 AAA_9851