Pokazy pirotechniczne, laserowe, teatry ognia

Drukuj

Na Państwa zlecenie przygotujemy profesjonalną oprawę pirotechniczną wydarzeń z zakresu Event marketingu - koncertów, imprez firmowych, imprez masowych i publicznych. Organizowane przez nas pokazy realizowane są przez doświadczonych realizatorów, działających w branży od kilkunastu lat.

Zapewniamy także oprawę pirotechniki scenicznej - szeroką gamę efektów zarówno wewnątrz, jak i w plenerze. Dodatkowym zwieńczeniem oprawy pirotechnicznej wydarzeń firmowych mogą być pirotechniczne pokazy elementów logotypów firmy lub logotypu wydarzenia.

AAA_2362

Pokazy Laserowe

Popularnym i niosącym nowoczesne przesłanie technologiczne elementem widowiskowym oprawy imprez i wydarzeń są pokazy laserowe.

Sprzężone ze specjalnymi efektami muzycznymi (dźwięk przestrzenny), z elementami pirotechnicznymi (dymy sceniczne) prezentowane w przestrzeniach wewnątrz budynków, na ścianach budynków lub na specjalnych ekranach zapewniają duże wrażenia i doznania uczestnikom.

Teatry Ognia

Elementem artystycznej oprawy imprez, widowisk, wydarzeń i spotkań mogą być także pokazy teatrów ognia. To doskonałe uzupełnienie i zwieńczenie wieczorów fabularnych i pikników plenerowych, gdzie z różnych względów pokazy pirotechniczne nie są możliwe.

Teatr ognia to tancerze w przygotowanych oryginalnych choreografiach z wirującymi płomieniami, iskrami i innymi efektami (połykanie ognia).

Organizacja przez ACTIGRA Event wydarzeń z oprawą pirotechniczna zapewnia także wszelkie uzgodnienia administracyjne, przeciw pożarowe, techniczne związane z przeprowadzanymi pokazami.

AAA_2324 AAA_2358 AAA_7987 AAA_8018