Paintball i speedball

Drukuj
Atrakcyjny program imprezy firmowej zapewnią także bezpiecznie przeprowadzone rozgrywki w paintball i speedball.

Paintball to bezpieczna - przy zachowaniu zasad regulaminu - gra strategiczno-taktyczna w terenie, imitująca prawdziwe pole walki i istniejące w nim zagrożenia.

DSC_0362

Paintball to gra, w której całe zespoły i indywidualnie każdy z uczestników - dysponując bronią - markerem paintballowym (karabinkiem) strzelającym wyrzucanymi pod ciśnieniem gazu żelatynowymi kulkami zawierającymi kolorową zmywalną farbę ekologiczną - wykonuje zadania strategiczne i taktyczne na polu walki.

Paintball to gra zespołowa, w której najważniejsze elementy to - poza podkreślaną powyżej taktyką, strategią - zgranie oraz wspólne, zdyscyplinowane działanie.

Bez względu na płeć kobiety i mężczyźni rywalizują ze sobą jak równi z równymi, wiek nie odgrywa żadnej roli. O zwycięstwie decydują szybkość myślenia i podejmowania decyzji, zdecydowanie, determinacja, a nie tylko prędkość i siła uzbrojenia.

W walkach paintballowych uczestnicy, wyposażeni w broń, maski i stroje ochronne, po przejściu odpowiedniego szkolenia i zapoznaniu się z regulaminem gry rozgrywają batalie pod okiem sędziego, czuwającego nad przestrzeganiem zasad i bezpieczeństwa walki.

DSC_0002 DSC_0019 DSC_0108 DSC_0366

Im ciekawiej opracowane scenariusze, ciekawszy teren i doświadczenie sędziów, tym bardziej gra jest wciągająca i emocjonująca dla uczestników.

W trakcie rozgrywek zapewniamy kilka scenariuszy, z których najchętniej wybierane przez grających to zdobywanie chorągwi, zdobywanie twierdzy, zasadzka, konwój, pojedynek, bitwa, eskorta, wymiatanie i inne.

Nasi doświadczeni Instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników, a scenariusze opracowywane są przy współpracy taktycznej byłych instruktorów policyjnych grup antyterrorystycznych i komandosów.

Organizujemy także rozgrywki Speedball - walki paintballowe o charakterze sportowym, na ograniczonym polu gry, przy użyciu nadmuchiwanych przeszkód terenowych i ograniczone w czasie.

Profesjonalnie zorganizowane rozgrywki paintball i speedball zostaną na długo w pamięci uczestników imprezy integracyjnej.

DSC_0436 DSC_0517 DSC_0651 DSC_0852