Gale, ceremonie, jubileusze

Drukuj

Jesteśmy agencją kompleksowo obsługującą imprezy typu Big Opening oraz uroczystości, gale, ceremonie, konferencje, jubileusze i konferencje prasowe.

AAA_0462

Po wszelkich uzgodnieniach projektu z Klientem zapewniamy pełne spektrum prac związanych z organizacją Eventu - począwszy od działań przygotowawczych - mailingu zaproszeń, przez oprawę scenograficzną, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, elementy estradowe, kompleksowe przygotowanie i prowadzenie konferencji prasowych, konferansjerskie prowadzenie imprez, catering stosowny do okazji i rangi wydarzenia, oprawę infrastrukuralno - multimedialną części oficjalnych, przygotowanie programu estradowego z udziałem gwiazd muzycznych, kabaretowych, tanecznych i sportowych, oprawę wydarzeń w pokazy pirotechniczne - fajerwerki - sztuczne ognie, pokazy laserowe, iluminacji i szperaczy typu space cannon - kończąc na kompleksowym przygotowaniu upominków, gadżetów i prezentów dla gości imprezy.

W naszej ofercie znaleźć można szereg propozycji realizacji fabuły eventu - od eleganckich, zwyczajowych cocktaili bankietów i fajfów, uroczystych ceremonii i jubileuszy, przez konferencje, pokazy mody, po niesztampowe autorskie pomysły programów, zadziwiających swoją oprawą.

Naszym stałym Klientom zapewniamy niepowtarzalność pomysłów i realizowanych programów

Realizujemy wydarzenia dla kilkunastu tysięcy widzów jak i spotkania kameralne dla kilkunastu i kilkudziesięciu uczestników.

Mamy doświadczenie zdobyte przy organizacji imprez masowych, widowisk i koncertów plenerowych. Współpracowaliśmy ze stacjami telewizyjnymi przy produkcji programów rozrywkowych.

Nie jesteśmy ograniczeni terytorialnie - dla naszych Klientów realizujemy produkcje imprez w całej Polsce i za granicą.

AAA_0230 AAA_0520 AAA_0792 AAA_0859