Kariera

Drukuj
Agencja AAA_0870ACTIGRA to zespół ludzi z pasją. Jesteśmy aktywnie nastawieni do życia. Każde realizowane przedsięwzięcie traktujemy jak nowe, interesujące wyzwanie.

Wiedza i doświadczenie dają nam podczas pracy satysfakcję, szczególną, gdy powiązana jest z zadowoleniem naszych Klientów.

Chcesz do nas dołączyć?

Nawet jeśli nie "przeszedłeś" jeszcze swojej ścieżki kariery, a jedyne, co posiadasz, to pasja, własne doświadczenia, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i nie boisz się nowych wyzwań, a jesteś zainteresowany ewentualną współpracą z naszą firmą - wypełnij dostępną ankietę i wyślij ją do nas pocztą elektroniczną lub wyślij CV i list motywacyjny na nasz adres email:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ankieta: poszukujemy.doc - plik z ankietą do ściągnięcia, wypełnienia i wysłania

Aby zapisać ankietę - naciśnij prawy klawisz myszy - użyj opcji "Zapisz element docelowy jako...", a następnie wypełnij i wyślij ją do nas pocztą elektroniczną na powyższy adres- Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Poniżej publikujemy aktualne oferty pracy:


Ogłoszenia o pracy:

Poszukujemy:

1. Osoby do pracy przy obsłudze eventów / imprez integracyjnych